LOBS Clan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LOBS Clan Forum

Leauge Of Bosnian Soldiers Forum ~ No One Fights Alone ~
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 panzer divizija

Go down 
AutorPoruka
war panz
Gost




panzer divizija Empty
KomentarNaslov komentara: panzer divizija   panzer divizija Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 10:30 pm

Pozdrav starom i velikom prijateljskom klanu od Lidera klana Panzer Divizija Tigar sada Kardinal,mislim nemam rijeci da pohvalim i opisem stare i buduće prijateljske veze ovoga klana a ovu priliku ponovo koristim da vas izazovem na prijateljski Trennin g War za Cod waw ili ti 5 sutra naveče u 2o.oo sati 4 na 4 ili 5 na 5 ako ne sutra da nas obavijestite na nasem forumu Pnazer Divizija index ili kardinaltigar x fire,napominjem i da imamo server za waw i cod 4 i da su co mod za waw i neznam za 4 koji je sad.takodje moze porukom obavjestit na br062 495919.uz veliki pozdrav i respekt Panzer divizije bounce
Na vrh Go down
LOBS||NuNi
Admin
LOBS||NuNi


Broj komentara : 48
Join date : 2008-09-11
Age : 31
Mjesto : Visoko^^

panzer divizija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: panzer divizija   panzer divizija Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 1:55 am

eee pa desi tigre stari moj Very Happy bas sam se iznenadio i obradovo kad sam vidio da panzer division pise Razz da ti kazem .. mi ti ne igramo cod5 .. samo mozda 3 clana lobs igraju cod5 a svi drugi su ti jos na cod2 :p pozdrav cijelom pd klanu a posebno tebi tigre Wink
Na vrh Go down
 
panzer divizija
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
LOBS Clan Forum :: Ugovorite WAR vs LOBS-
Idi na: