LOBS Clan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LOBS Clan Forum

Leauge Of Bosnian Soldiers Forum ~ No One Fights Alone ~
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Sve teme vezane za CoD 4

Go down 
5 posters
AutorPoruka
lobs x gavRa!?
Admin
lobs x gavRa!?


Broj komentara : 41
Join date : 2008-09-11
Age : 33
Mjesto : Tuzla

Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 1:25 pm

Sve vezano za CoD 4
Na vrh Go down
http://www.lobsclan.com.ba
Gost
Gost




Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 12:03 am

treba sastavit lobs cod4
trebaju se vratit turkish baja sork i ostali koji su bili na pocetku cod4 u lobsu
Na vrh Go down
LOBS||halka
Admin
LOBS||halka


Broj komentara : 46
Join date : 2008-09-14
Age : 31
Mjesto : Tesanj ^^

Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 1:28 pm

treba ugrabit to sa bajom on ce to sredit ima i cige xD
Na vrh Go down
LOBS||Kundak

LOBS||Kundak


Broj komentara : 15
Join date : 2008-11-06
Age : 46
Mjesto : London

Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:17 pm

Instalirao sam i ja COD 4 pa cemo vidjeti sta mogu. Treba li koji patch instalirati i koji prvi do zadnjeg???
Slijedece sedmice kupujem original COD 5 pa ce mi trebati reci koji patch.

Hvala Unaprijed
Na vrh Go down
hax
Admin



Broj komentara : 57
Join date : 2008-09-14

Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 11:28 pm

KUNDak (citat):
Instalirao sam i ja COD 4 pa cemo vidjeti sta mogu. Treba li koji patch instalirati i koji prvi do zadnjeg???
Slijedece sedmice kupujem original COD 5 pa ce mi trebati reci koji patch.

Hvala Unaprijed

rekao
sam ti Smile
Na vrh Go down
LOBS||Kundak

LOBS||Kundak


Broj komentara : 15
Join date : 2008-11-06
Age : 46
Mjesto : London

Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 2:50 pm

np
Na vrh Go down
baya
Admin



Broj komentara : 1
Join date : 2009-01-24
Age : 33
Mjesto : Tuzla

Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 4:43 pm

Nesto ste mi inactive da bog sacuva Very Happy Samo Gavru nekad vidim na Bihnet serverima Razz Sta je bilo pa ne igrate ? Ako nemate originale jbga, ali eto ako nekad naletite i hocete war igrati ostavite PM na x vatri.


P.S. Daj da se dogovorimo da nekako pokusamo napraviti pravi forum sa pravom domenom i SQL bazom a ne ovako free online forum. Mozemo hladno phpbb3 napraviti ili invision power board ili SMF forum jer sve je bolje nego ovako. Toliko od mene javite se ako hocete da ovo rijesimo....


PUSA svim mojim LOBSima afro

btw. farao = NuNi tongue
Na vrh Go down
Sponsored content





Sve teme vezane za CoD 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve teme vezane za CoD 4   Sve teme vezane za CoD 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sve teme vezane za CoD 4
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sve teme vezane za CoD 2
» Sve teme vezane za WarCraft 3 Frozen Throne!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
LOBS Clan Forum :: Call Of Duty 4-
Idi na: